Masz problem natury prawnej? Skorzystaj z darmowych porad. Od 1 stycznia Starostwo Powiatowe w Krapkowicach stwarza taką możliwość.

Jeżeli masz wątpliwości z zakresu prawa pracy, chciałbyś wiedzieć z czym wiąże się rozpoczęcia działalności gospodarczej, albo potrzebujesz pomocy w tematach związanych ze sprawami karnymi, administracyjnymi, rodzinnymi, czy prawa podatkowego – zgłoś się do jednego z trzech naszych punktów – w Krapkowicach, Zdzieszowicach, bądź Strzeleczkach!

Z pomocy skorzystać...

Bezpłatna pomoc prawna- szczegóły

Nieodpłatna pomoc prawna jest świadczona w powiecie krapkowickim w porozumieniu z gminami w 3 punktach: W Starostwie Powiatowym w Krapkowicach, Ośrodku Pomocy i Wspierania Rodziny w Zdzieszowicach i w Urzędzie Gminy w Strzeleczkach. Lokalizacja punktów została dobrana w sposób umożliwiający mieszkańcom powiatu równomierny dostęp do pomocy.

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

Krapkowice, ul. Kilińskiego 1, pok. 109 (I piętro)

 

Dyżury radców prawnych:

Poniedziałek 9.30 – 13.00

Wtorek 13.00 –...

Koncert Noworoczny pełen wrażeń

Muzyczny, pełen emocji i najlepszych życzeń był Koncert Noworoczny powiatu krapkowickiego, który w sobotę odbył się w KDK. Publiczność wypełniła salę kinową do ostatniego miejsca. Usłyszeć można było umiejętności wokalne mieszkających w sercu Opolszczyzny oraz nagradzanych w wielu konkursach Natalii Zastępy i Jakuba Niewaldy. Gwiazdą wieczoru był Robert Janowski.

„Och, życie kocham Cię nad życie”, „Lwia część” i „Mario, czy Ty wiesz?”, to utwory, które rozpoczęły wielkie muzyczno-artystyczne...

Rozmowa  z Robertem Janowskim

Człowiek wielu talentów. Piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny. Z zawodu weterynarz. Powiat krapkowicki zna go z jeszcze jednej bardzo wartościowej strony. Pokazał wielkie serce i przygotował specjalny recital na koncert „muzycznie-charytatywnie-sportowo” organizowanego dla trójki małych bohaterów: Paulinki Liniewskiej, Zuzi Machety i Łukasza Sebastiana Wilka. Robert Janowski, prowadzący programu „Jaka to melodia” był też gwiazdą wieczoru podczas...