Świadectwa odebrane, czas na wakacje!

Intensywny czas nauki za nimi, teraz dwa miesiące odpoczynku. Uczniowie placówek, dla których organem prowadzącym jest powiat krapkowicki zakończyli rok szkolny. Wielu z nich może pochwalić się niemałymi osiągnięciami. Najlepsi z najlepszych zostali nagrodzeni, co powinno być dodatkową mobilizacją do osiągania podobnych lub jeszcze większych sukcesów już po wakacjach. Nagrody starosty krapkowickiego powędrowały do uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego Zespołu Szkół im Jana Kilińskiego w Krapkowicach - Pauliny Sikackiej i Jakuba Bartkowskiego. W uroczystościach związanych z zakończeniem roku szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Krapkowicach, Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach oraz Zespołu Szkół im Jana Kilińskiego w Krapkowicach udział brali starosta Maciej Sonik, wicestarosta Sabina Gorzkulla i członek Zarządu Powiatu Wojciech Kowalski.