Od 3 stycznia 2022 r. rusza nabór wniosków na realizację zdań z zakresu ochrony środowiska służących ograniczeniu emisji zanieczyszczeń do powietrza

Informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem i złożeniem już pierwszego dnia 91 wniosków o dotację na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła, tegoroczna pula środków przeznaczona w 2022 roku na ten cel z budżetu powiatu, w wysokości 200 000,00 tyś złotych została w całości wykorzystana.

Od 3 stycznia 2022 r. rusza nabór wniosków o udzielania dotacji celowych ze środków budżetu Powiatu Krapkowickiego na realizację zdań z zakresu ochrony środowiska służących ograniczeniu emisji zanieczyszczeń do powietrza, kliknij tutaj by pobrać wniosek. Wnioski można składać w Biurze Obsługi Klienta lub w pokoju 112a na I piętrze przy zachowaniu reżimu sanitarnego.