Ludzie roku

Bartosz Banachowski i Małgorzata Płaszczyk-Waligórska „Ludźmi roku 2015”.  Kapituła konkursu prowadzonego we wszystkich powiatach na terenie Opolszczyzny nagrodziła ludzi z pasją, którzy są społecznikami, myślą twórczo i nieszablonowo, a w pracę na rzecz innych wkładają serce. Postacie,które mogą inspirować, nierzadko być wzorem do naśladowania. Bartosz Banachowski to popularyzator piłki ręcznej i prezes KS Otmęt Krapkowice. Jest jednym z najmłodszych sterników klubów na Opolszczyźnie. Z kolei Małgorzata Płaszczyk-Waligórska to nieoceniona Powiatowa Rzecznik Konsumentów. Jest wsparciem dla wszystkich mieszkańców mających problemy z zakupionym towarem czy usługą. Życzliwa, uśmiechnięta i nigdy się nie poddaje. W ostatnich latach bije kolejne rekordy w liczbie udzielanych porad. Obojgu nagrodzonym gratulujemy i życzymy niestygnącego zapału w dalszej pracy!