Konkurs ekologiczny dla placówek przedszkolnych z terenu powiatu krapkowickiego, pt. „Segregacja odpadów prosta sprawa, segregowanie śmieci to zabawa”

Ekologiczny konkurs filmowy dla PRZEDSZKOLI!

Zachęcamy wszystkie przedszkola z terenu powiatu krapkowickiego do nakręcenia krótkich filmów przedstawiających i promujących ekologiczne zachowania, a przede wszystkim selekcję odpadów. Na materiały czekamy do 3 grudnia. Dla najlepszych przewidziano nagrody o łącznej wartości 10 tysięcy złotych! Podczas oceniania pod uwagę brana będzie spójność filmu z tematem konkursu, walory edukacyjne i wychowawcze filmu oraz pomysłowość, oryginalność i atrakcyjność filmu. Szczegóły i regulamin na stronie powiatu krapkowickiego. W przypadku pytań technicznych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 77 40 74 312.