Kandydatki z naszego powiatu w półfinale

Aż cztery kandydatki do tyłu Miss Opolszczyzny reprezentowały powiat krapkowicki podczas sobotniej gali finałowej. Julia Dobiecka, Andżelina Hupka, Magdalena Repak i Patrycja Strynal wypadły świetnie  i mogą czuć się wygranymi.  W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu na scenie zaprezentowało się 25 dziewczyn. 6 spośród 12 nastolatek i 7 spośród 13 kandydatek do głównego tytułu zakwalifikowało się do półfinału ogólnopolskiego. Wśród nich Andżelina Hupka, która została ponadto Najsympatyczniejszą Miss i Miss Salonu Sukien Ślubnych Maria Antonina. (na zdjęciu z wicestarostą Sabiną Gorzkullą) oraz Magdalena Repak. Wszystkim reprezentantkom naszego powiatu składamy serdeczne gratulacje. Miss Opolszczyzny 2016 została Natalia Szałagan z Łąki Prudnickiej a Miss Nastolatek Justyna Radecki.