Bogactwo roślinności w Twoim ogrodzie

Ogród naturalny, a może zaprojektowany w każdym calu? W naszym konkursie nie ma to znaczenia, najważniejsze, aby całość tworzyła piekną i wyjątkową przestrzeń. Mieszkańców powiatu krapkowickiego, którzy z dużą pieczałowitością dbają o swój ogród, przez co jego urok zachwyca innych, zachęcamy do zrobienie zdjęcia, wypełnienia formularza i nadesłania lub osobistego dostarczenia ich do Starostwa Powiatowego w Krapkowicach. Laureci (10 uczestników) otrzymają nagrody pieniężne! Szczegóły w regulaminie.  Uwaga! Udziału w konkursie nie mogą wziąć laureaci jego z I edycji, ktróra odbyła się w 2019 roku.

konkursy realizowane są w ramach projektu „Śladami bioróżnorodności w sercu Opolszczyzny – bogactwo przyrody Gmin Strzeleczki, Krapkowice oraz Powiatu Krapkowickiego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014 – 2020 (RPO WO), Osi priorytetowej V Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego dla działania 5.1 ochrona różnorodności biologicznej