25-lecie Siery

Przez lata na parkiecie zostawili wiele energii i zapału dzięki czemu podziwiającej ich publiczności mogła przeżywać niesamowite doznania artystyczne. Aż trudno uwierzyć, że ich przygoda rozpoczęła się 25-lat temu. Zespół Tańca Jazzowego Siera w niedzielny wieczór obchodził wyjątkowy jubileusz.

- Starosta krapkowicki Maciej Sonik zauważył, że przez ten czas, gdy w taniec pod okiem trenera Agnieszki Daniszewskiej wsiąkały kolejne pokolenia mieszkańców powiatu, Siera stała się dla nas tym, czym dla wielu jest ZPiT Śląsk czy Mazowsze - marką znaną poza granicami miasta, powiatu i województwa. Z okazji święta życzył też "Sierowiczom"  entuzjazmu, po którym można było ich poznać 25 lat temu i sukcesów, po których dzisiaj znają ich wszyscy.

Do życzeń starosta dołączył podziękowania i bon, który pozwoli na zakup sprzętu dla kilkudziesięciu tancerzy.

Powiat krapkowicki wspiera Klub Tańca Jazzowego Siera przy okazji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Występ tancerzy był też jednym z najważniejszych punktów spektaklu prezentującego nasze lokalne artystyczne „perełki” podczas 15-lecia powiatu krapkowickiego.