Informacja o spotkaniu informacyjnym

04 października 2022

Zarząd Spółki Wodnej w Strzeleczkach zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. o godzinie 10.00, w sali narad Urzędu Gminy Strzeleczki, Rynek 4, 47-364 Strzeleczki. Tematyka spotkania będzie poświęcona dalszemu funkcjonowaniu Spółki.

Specjalnie z myślą o Festiwalu Dyni na trzech trasach pomiędzy Otmętem, Krapkowicami i Gogolinem 1 października kursować będzie wyjątkowa kolejka! Zapoznajcie się z rozkładem jazdy i wsiądźcie do pociągu nie byle jakiego! Wstęp bezpłatny, godziny kursowania podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianie ze względu na warunku drogowe.

Pokaz kulinarny Karola Okrasy, próba ustanowienia rekordu w lepieniu pierogów z dynią, gigantyczne warzywa i jesienne stoły pełne potraw do degustacji. Festiwal Dyni nadchodzi wielkimi krokami. Zapraszamy Was z rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi, 1 października na parking za krapkowickim starostwem. Startujemy o godzinie 11:00. Będzie biesiadnie, smacznie, folkowo, charytatywnie i w 100% pomarańczowo, jak na dynię przystało! Szczegółowy program na plakacie!

Informujemy, iż w ramach treningu wojewódzkiego systemu wczesnego ostrzegania, w dniu 1 sierpnia 2022 o godz. 17:00 na terenie powiatu nadany zostanie jednominutowy ciągły sygnał alarmowy, celem jednoczesnego upamiętnienia 78 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.