II Edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego

Rusza druga edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego! W puli znów 3 mln złotych do wykorzystania na zadania z obszaru kultury, edukacji, sportu, turystyki lub o charakterze społecznym. Propozycje zadań do zrealizowania można zgłaszać od 12 lutego do 4 marca.

Ideą budżetu obywatelskiego jest to, aby mieszkańcy czuli się współodpowiedzialni za to, co dzieje się w ich regionie i kształtowali swoje najbliższe otoczenie.

Masz ciekawy pomysł? Chcesz, aby został zrealizowany, ale nie wiesz jak się to "zabrać"? Potrzebujesz więcej informacji?

Już w najbliższą środę (21 lutego) o godzinie 18.00 w krapkowickim starostwie odbędzie się spotkanie z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego, którzy postarają się wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedź na nurtujące pytania.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Więcej informacji na budzet.opolskie.pl