A A A Wersja kontrastowa
Jak kształcić zgodnie z potrzebami rynku pracy?

Doradztwo zawodowe powinno wyglądać inaczej. Słowa te stały się wspólnym mianownikiem uczestników debaty organizowanej przez powiat krapkowicki pod nazwą „Kształcenie uczniów zgodnie z potrzebami lokalnego rynku pracy”.  Podczas przeszło trzygodzinnego spotkania była okazja do zapoznania się z opiniami, wysłuchania sugestii i zastanowienia się nad tym co należy zmienić, aby więź między absolwentami szkół zawodowych a pracodawcami była ściślejsza.  

O tym, jak bardzo taka debata była potrzebna i...

Rozkład jazdy darmowej kolejki

 

Nie macie jak dojechać na oś. XXX-lecia, gdzie 23 marca odbędzie się Środa Żurowa? Żaden problem. Na trasie Krapkowice - Otmęt - Gogolin tego dnia kursować będzie specjalna darmowa kolejka. Godziny odjazdów znajdziecie na Rozkładzie Jazdy!

Środa Żurowa

Środa Żurowa

22 marzec 2016

Wspólne palenie ogniska, kilkadziesiąt stoisk z wszystkim co niezbędne podczas świąt, możliwość „złapania” Wielkanocnego Zająca, czy malowanie gigantycznej pisanki. Wielka środka w powiecie krapkowickim po raz kolejny będzie stała pod znakiem charakterystycznego dla naszego regionu palenia żuru. Wyjątkowa atmosfera, doskonałe smaki i okazja do przedwielkanocnego spotkania już 23 marca.

Środa Żurowa w powiecie krapkowickim to jeden z dowodów na to, że znane i kultywowane niegdyś tradycje mogą...