A A A Wersja kontrastowa
Świąteczna atmosfera i wielkie wzruszenia

Okres świąt to w każdym domu czas oczekiwania, przygotowań i w końcu okazja do wspólnego przeżywania radosnych chwil w rodzinnym gronie. Tak w tym roku było również w Domu Pomocy Społecznej „Anna”.  Mieszkańcy skrzętnie przygotowywali każdy szczegół - co można było przeczytać w internecie - a efekt tej pracy był imponujący. Prawdziwa uczta dla ducha i ciała.

Zapewne w każdy domu  tuż przed świętami wyczuć można było pośpiech.  Towarzyszył on również mieszkańcom DPS. Jak zwykle byli oni bardzo...

W starostwie rozliczysz podatek

Nie miałeś czasu rozliczyć się z podatku, albo masz wątpliwości jak należy to zrobić? 4 kwietnia (poniedziałek) w godz 13.00-17.00 przyjdź do Starostwa Powiatowego w Krapkowicach (sala nr 100). W prawidłowym wypełnieniu PIT-u bezpłatnie pomogą pracownicy Urzędu Skarbowego.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód osobisty, Pit - 11 lub 8C za rok 2015, rozliczenie roczne za rok 2014, dokumenty potrzebne do odliczeń i ulg ( np. pesele dzieci, faktury za lekarstwa, orzeczenie o niepełnosprawności,...

Tradycja z nowoczesnością łączy się w sercu Opolszczyzny!

Dopisała pogoda, atmosfera i mieszkańcy. Środa Żurowa w sercu Opolszczyzny to najlepszy dowód na to, jak doskonałym pomysłem może być łączenie tradycji z nowoczesnością. Na kiermaszu można było znaleźć wszystko to, co powinno trafić do „święconki” i na  wielkanocny stół. Wieczorem natomiast była okazja do wspólnego spotkania przy ognisku i podziwiania wyjątkowego pokazu grupy Azislight. 

Z wielkanocnego kiermaszu trudno było wyjść z pustymi rękoma. Każdy kto odwiedził go przynajmniej na chwilę,...