A A A Wersja kontrastowa
Straciły kilogramy, zyskały uśmiech!

Motywacje do odchudzania są różne: zdrowie, zbliżające się lato, czy po prostu kwestia lepszego samopoczucia. Problemem są jednak metody i ich skuteczność. Dlatego pomóc pacjentkom postanowiło Krapkowickie Centrum Zdrowia, które zrealizowało specjalny 12 tygodniowy program. Efekt? Nawet 9 kilogramów mniej na wadze i 11 centymetrów w pasie.

Uczestnicy objęci byli opieką dietetyków, rehabilitantów, psychologów i kontrolą lekarską. 12 tygodniowy program był intensywny, ale 50 zakwalifikowanych...

Choroba Alzheimera dotyczy nas wszystkich

Różne doświadczenia i staż pracy, ale wspólne cele - zwiększenie świadomości społecznej na temat choroby Alzheimera i stworzenie ogólnopolskiego programu opieki nad chorymi i ich opiekunami. Od piątku do niedzieli na terenie naszego powiatu przedstawiciele organizacji alzheimerowskich z całej Polski brali udział w wykładach, dyskutowali i szukali rozwiązań. Wszystko w ramach XVIII już Ogólnopolskiej Konferencji Alzheimerowskiej. 

Tegoroczna konferencja połączona była z jubileuszem Opolskiego...

Katarzyna Grochola w powiecie krapkowickim!

Najpopularniejsza autorka literatury obyczajowej w Polsce Katarzyna Grochola odwiedzi powiat krapkowicki. Pisarka znana z takich tytułów jak Nigdy w życiu, Ja wam pokażę, czy Houston mamy problem, w sali konferencyjnej krapkowickiego starostwa promować będzie swoją najnowszą pozycję Przeznaczeni. 

Los? Przypadek? Co kieruje naszym życiem? Na te pytania poprzez swoich bohaterów stara się odpowiedzieć w najnowszej książce popularna autorka. Życiowo prawdziwa, nasączona nadzieją i dojrzałym...