A A A Wersja kontrastowa

Środa Żurowa. Informacja dla wystawców.

Zachęcamy zainteresowanych wystawców do zaprezentowania swojej twórczości, rękodzieła, potraw regionalnych, czy przysmaków świątecznych podczas organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Krapkowicach Środy Żurowej połączonej z kiermaszem świątecznym. Wydarzenie odbędzie się 12.04.2017 r. na boisku przy osiedlu  XXX-lecia w Krapkowicach - Otmęcie (ul. 3 Maja) w godz. od 14:00 do 22:30. Impreza będąca doskonałym przykładem łączenia tradycji z nowoczesnością, stała się ważnym punktem w kalendarzu wydarzeń kulturalnych naszego regionu. Dlatego nie może Was zabraknąć! 

Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona. W związku z czym o zakwalifikowaniu się do udziału będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Organizator telefonicznie bądź mailowo potwierdzi fakt zakwalifikowania się do udziału w Środzie Żurowej 

Karta Zgłoszeniowa, która należy wypełnić a następnie dostarczyć do starostwa, bądź wysłać na adres e-mail mailto:rozwoj@powiatkrapkowicki.pl znajduje się w załączniku. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 77 40 74 345.