Rusza kolejna edycja Hipokratesa!

Mierzą się z niełatwymi zadaniami na oddziałach, w poradniach i pracowniach szpitalnych. Pracownicy służby zdrowia to ludzie, którzy każdego dnia poświęcają się pracy na rzecz drugiego człowieka.  Są wśród nich osoby w sposób szczególny cenione przez mieszkańców powiatu za zaangażowanie, profesjonalną pomoc i empatię. Takie postawy są godne naśladowania i powinny stać się wzorem dla innych.  Dlatego zachęcamy Was, abyście nominowali swoich kandydatów w tegorocznej edycji Hipokratesa!

Wnioski można składać w następujących kategoriach:
- lekarz
- pielęgniarka/położna
- opiekun/ratownik medyczny/inny pracownik medyczny,
- pracownik administracyjny/techniczny

Regulamin tutaj

Pobierz formularz tutaj

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć w zamkniętych kopertach z napisem „Hipokrates Powiatu Krapkowickiego 2019” do Biura Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Krapkowicach przy ulicy Kilińskiego 1 (parter) lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Krapkowicach, Wydział Rozwoju i Współpracy, ul. Kilińskiego 1, 47-303 Krapkowice. Termin upływa 15 marca 2019 roku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Weroniką Juraszek pod nr tel. 77 40 74 341, adres e-mail: w.juraszek@powiatkrapkowicki.pl.