A A A Wersja kontrastowa

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców!

Zgodnie z zapowiedziami krapkowickie starostwo zaprasza na kolejne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców. 11 kwietnia Okręgowy Inspektorat Pracy przeprowadzi szkolenie pod nazwą Przestrzeganie Prawa Pracy w Małych Zakładach - Dyplom PIP, a dzień później Kancelaria Bezpieczeństwa Informacji wyjaśni na czym polega RODO. Oba szkolenia są bezpłatne. 

Dyplom PIP to program prewencyjny skierowany do małych zakładów pracy, zatrudniających do 20 osób. Jego ideą jest samokontrola warunków pracy. Szkolenie w tym zakresie odbędzie się w środę 11 kwietnia w godzinach 10.00 - 13.00. 

Druga z wymienionych propozycji spotkań informacyjnych, skierowana jest do zainteresowanych zmianami w przepisach o ochronie danych osobowych. Z bezpłatnego szkolenia RODO skorzystać mogą osoby prowadzącą działalność gospodarczą i małe firmy. Podobne spotkanie odbyło się już 12 marca - z uwagi jednak na duże zainteresowanie wchodzącymi w życie nowymi przepisami - Starostwo Powiatowe postanowiło je powtórzyć. Szkolenie rozpocznie się 12 kwietnia (czwartek) o godzinie 9.00.